Hurtownia materiałów budowlanych BDM System w Szczecinie

hurtownia materiałów budowlanych ze Szczecina

Hurtownia materiałów budowlanych BDM System Sp. z o.o. w Szczecinie oferuje materiały budowlane w pełnym asortymencie do budowy Twojego wymarzonego domu lub remontu mieszkania czy lokalu. Współpracujemy zarówno z wykonawcami jak i Klientami detalicznymi.

Znakiem firmowym naszej hurtowni materiałów budowlanych w Szczecinie jest profesjonalna i kompleksowa obsługa Klienta. Oferujemy fachowe doradztwo i pomoc w wyborze najbardziej optymalnych rozwiązań i materiałów budowlanych.

Organizujemy także dostawy materiałów budowlanych specjalistycznymi samochodami ciężarowymi, a także transport samowyładowczy z dźwigami HDS. Duże zapasy magazynowe pozwalają nam na szybką reakcję w razie awaryjnej sytuacji na budowie.

Hurtownia materiałów budowlanych BDM System w Szczecinie oferuje szeroki wybór materiałów izolacyjnych i ociepleniowych, dekoracyjne sufity podwieszane, narzędzia i akcesoria budowlane, systemy suchej zabudowy (m.in. wysokiej jakości gładzie szpachlowe i płyty gipsowe) oraz chemię budowlaną.

Co jeszcze odróżnia nas od innych hurtowni w Szczecinie? Ściśle współpracujemy z Rigips Saint-Gobain, dlatego w naszej hurtowni materiałów budowlanych znajdziesz zawsze pełen asortyment produktów Rigips. Dodatkowo wykonawcy współpracujący z naszą hurtownią mogą liczyć na cykliczne szkolenia realizowane przez specjalistów Rigips. Pozwolą one poznać nowe techniki budowy – niezwykle skracające czas pracy.

Zachęcamy do zapoznania się z asortymentem hurtowni materiałów budowlanych BDM System w Szczecinie.